Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Грижа хребта. Причини, симптоми, лікування

  • Главная
  • Грижа хребта. Причини, симптоми, лікування
Грижа хребта. Причини, симптоми, лікування
Грижа хребта. Причини, симптоми, лікування

Нет комментариев

Спинальная грижа — це медичний термін. Ми в розмовній мові говоримо про цю хворобу: випадають диски. Спинальная грижа — це проблема, яка не оминає людей різної вікової категорії Які причини і симптоми цієї хвороби? Як відбувається лікування протрузії?

Хребтова грижа — це випинання ядра атеросклеротичного міжхребцевого диска за межі міжхребцевого простору і тиск на спинний мозок або нерви, які відходять від нього. Ми в розмовній мові поговоримо про це: диск випадеє. Спинальная грижа може виникати по всій її довжині. Але 70 відсотків випадків ураження поперекового відділу хребта, який несе найбільші перевантаження. 20 відсотків випадків грижі хребта відбуваються в шийному сегменті. Рідше з’являється в грудному.

Грижа хребта. Як працює диск

Міжхребцевий диск, являє собою тип амортизаційної подушки, що поглинає навантаження, якому піддається хребет. Він складається з напіврідкого атеросклеротичного ядра, яке змінює свою форму в залежності від наших рухів і навантаження на хребет. Ядро розміщається в багатошаровому волокнистому кільці, сплетеному з колагенових фібрил. Останній шар складається з бордюрів.

Міжхребцевий диск повинен бути розміщений точно між хребцями і бути належним чином зволоженим для виконання своїх функцій.

Протягом дня, коли ми сидимо або ходимо, сили, що діють на диск, видавлюють з нього воду. Вночі, завдяки дифузійному механізму, диск поглинає воду і набухає. Ось чому вранці людина вища, ніж увечері. Перевантаження міжхребцевого диска — як при раптовому русі або травмі, так і при тривалому стоянні в одному положенні, наприклад, за столом, призводить до дегенерації фібрил фіброзного кільця. Один, два або більше шарів кільця руйнуються в певній точці, утворюючи дефект. Атеросклеротичне ядро проникає в цей дефект і розширює тканини. У цей момент починаються наші проблеми, тому що міжхребцевий диск виходить за межі свого місця, і починає тиснути на нерви.

Спинальная грижа — симптоми

Біль є головнім симптомом, який супроводжує грижу хребта у всіх її проявах. Але його тяжкість і інші симптоми різні.

Грижа хребта поперекової області, яка найчастіше зустрічається у нас, викликає сильний біль в хрестці, яка часто віддає в стегно і ногу. Стає дуже важко рухатися. Дуже часто ішіас є лише симптомом поперекової грижі. Також може бути поколювання в ногах і навіть втрата чутливості. Є й інші, менш специфічні симптоми: біль у нижній частині живота і паху, підвищене бажання мочитися і біль при проходженні стільця.

Цервікальна грижа хребта проявляється більш приховано. Спочатку, це тільки невеликий біль і скутість шиї і труднощі у виконанні вільних рухів головою. Дальше починають з’являтися поколювання в руках і жорсткість. Головний біль, запаморочення і біль в плечі є загальними симптомами хребетної грижі.

Стиснення міжхребцевого диска в грудному сегменті сигналізує болем, який проникає в ребра, це дуже сильно відчувається при сміху, кашлі або чханні. Також можуть бути болі в грудях і серці.

Як лікувати грижу хребта

Щоб поставити правильний діагноз, необхідно виконати сканування ниючого сегмента хребта за допомогою комп’ютерної томографії та магнітно-резонансної томографії.

На першому етапі варто трохи полежати, щоб розслабити хребет. Лікарі (ортопеди або неврологи) також рекомендують протизапальні препарати, тому що в місці тиску розвиваються набряки і запалення.

Коли біль вщухає, варто почати рухатися, уникаючи тривалого стояння і сидіння. Найкраще почати кінезітерапію (лікувальну гімнастику) і фізіотерапію під керівництвом досвідченого фізіотерапевта. Правильно підібрані вправи і форми рухів, узгоджені з лікарем, також повинні практикуватися після захворювання, щоб уникнути його повторення.

У випадках, коли грижа часто рецидивує, дезорганізує життя, або навіть перешкоджає фізіологічної діяльності, може бути необхідно виконати операцію на грижу хребта

Похожие записи

Комментировать

Ваш почтовый адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Brands