Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Алкогольна детоксикація

Алкогольна детоксикація
Алкогольна детоксикація

Нет комментариев

Вживання алкоголю — дуже поширене явище не тільки в Україні, а й у всьому світі. Зловживають спиртними напоями багато людей незалежно від фінансового стану і життєвого статусу. У кожного з них свої виправдання і своя стежка до цього виру. Вихід з такої ситуації тільки один — лікування. Воно зазвичай довготривале і починається з виведення з запою, а потім іде складний процес відновлення організму. Тут необхідна злагоджена праця лікарів і близьких хворої людини. Дієву допомогу від професіоналів ви можете отримати в київському центрі МедЛюкс (https://medlux-detox.com.ua/ua/vyvod-iz-zapoya-na-domu/).

Першою сходинкою на шляху до повноцінного життя без алкгольної залежності є детоксикація. Її суть полягає у виведенні з організму токсичних речовин, які викликають залежність, і продуктів їх розпаду. Як правило її проводять в поєднанні з фармакологічною і психологічною терапією. У разі отруєння алкоголем також використовується детоксизація.

«Детокс алкоголю» — цей термін часто може збивати з пантелику: він ставиться до людей, які хронічно споживають алкоголь і у яких через розрив алкогольного ланцюжка і зниження його рівня з’являються симптоми синдрому відміни, але не виведення алкоголю з організму. У такій ситуації лікування алкоголізму полягає, перш за все, в заповненні дефіциту електролітів, введення вітамінів групи В і симптоматичного лікування синдрому відміни.

Алкогольний детокс (виведення з запою) використовується в хронічних випадках, коли у пацієнта немає шансів припинити прийом самого препарату, а сама реабілітація не приносить очікуваних результатів.
Ефективна  детоксикація дозволяє зламати тягу. Вона не лікує залежність, але дозволяє негайно поліпшити здоров’я і самопочуття, а також створює оптимальні умови для початку терапії. Для пацієнтів, які не бажають відвідувати клініку, а прийняття радикальних мір являється життєвою необхідністю, проводять процедуру виводу із запою в домашніх умовах. Під наглядом лікарів хворим вводять комплекс ліків і вітамінів, які виводять шкідливі токсини і відновлюють життєдіяльність організму.

В клініці МедЛюкс пропонують як стаціонарну детоксикацію алкоголю в комфортних умовах, зі збереженням анонімності, так і вивід з запою на дому. Процедура включає три основних єтапи:

  • медична частина видалення алкоголю з організму;
  • мягкий перехід до утримання від вживання алкоголю;
  • психологічна допомога, щоб допомогти вирішити, «що буде з моїм життям»

Детокс алкоголю займає близько 3-5 днів.

Алкогольний детокс використовується і в хронічних випадках, коли у пацієнта немає шансів самостійно припинити прийом алкоголю, розірвати цей ланцюжок, а сама реабілітація не приносить очікуваних результатів.

Ефективна детоксиція дозволяє зламати тягу. Вона не лікує залежність, але дозволяє негайно поліпшити здоров’я і самопочуття, а також створює оптимальні умови для початку терапії.

 

Похожие записи

Комментировать

Ваш почтовый адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Brands