Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Трускавець — перлина Карпат

Трускавець — перлина Карпат
Трускавець — перлина Карпат

Нет комментариев

Найзнаменитіший курорт Західної України, розташований біля підніжжя Карпат, висхідний до традицій першої половини XIX століття. Відмінне місце для відпочинку, лікування і як відправна точка для знайомства з Західної України. Інфраструктура тут дуже добре розвинена і конкурентоспроможні ціни. Потрапитив цей райський куточок дуже просто, в цьому допоможе укрзалізниця купити квиток ціна на який дуже доступна. Взимку тут можна кататися на лижах.

Це мальовниче місто відоме в усьому світі як бальнеологічний курорт завдяки цілющим властивостям мінеральних вод. Трускавець розташований в екологічно чистому регіоні і є однією з перлин української землі. Місто має цікаве географічне положення — біля підніжжя українських карпат, на висоті 350 метрів над рівнем моря. З усіх боків оточені численними пагорбами, схили яких покриті хвойними і листяними породами дерев.

Сьогоднішній Трускавець — це місце, де різні епохи змішуються одна з одною. Стильні вілли в центрі міста, тепер в основному відремонтовані і доступні для туристів, дозволяють уявити, як виглядав курорт перед Другою світовою війною. Однак до того, як тут були створені перші курортні павільйони, мінеральні води з цілющими властивостями були відомі місцевому населенню. На початку 20-го століття, коли власниками Трускавця були Жолтовци, а потім Сапега, курорт був розширений, і його популярність серед пацієнтів зросла. Подальший розвиток відбувається вже за часів Другої Польської Республіки, коли курорт відповідав популярності Криниці. Головною визначною пам’яткою тих часів є парафіяльна римсько-католицька церква. Неоготичний храм був завершений в 1860 році. Сьогодні, крім богослужінь, тут проводяться органні концерти.
Як не парадоксально, курорт зобов’язаний своєю популярністю серед відпочиваючих саме радянськими часами. Країна Рад рухнула, але слава Трускавця збереглася серед його колишніх громадян і вони із задоволенням приїжджають сюди на відпочинок і відновлення здоров’я

Похожие записи

Комментировать

Ваш почтовый адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Brands