Style Sampler

Layout Style

Patterns for Boxed Mode

Backgrounds for Boxed Mode

All fields are required.

Close Appointment form

Юлійські Альпи

Юлійські Альпи
Юлійські Альпи

Нет комментариев

Юлійські Альпи — характерні скелясті гори займають північно-західну частину Словенії і північну частину Італії. Найвища вершина — Триглав — 2864 метри над рівнем моря. Хоча це не дуже високий пік для Альп, він, справляє монументальне і недоступне враження. Завдяки своєму незвичайному шарму, Триглав став одним із символів Словенії. Авіа проїзд туди не займає з України багато часу, варто лише завчасно забронювати квитки.

Майже вся територія словенських Альп відноситься до Триглавського національного парку площею понад 84 000 га, або близько 3 відсотків площі Словенії. Ви зуустріните тут багато видів рослин і тварин, яких немає більше ніде. Ці гори заяарують вас густими лісами, печерами, численними ущелинами, каньйонами річок і струмків. Про Юлійські Альпи говорять: «сонячні гори», тому що тут майже в будь-який час року світить сонце. Багата фауна і
флора, прекрасні пейзажі, історичні пам»ятки сприяють розвитку активного туризму як влітку, так і взимку. В горах налічується близько 50 добре позначених пішохідних та альпіністських маршрутів. Багато туристів приїжджають сюди, щоб підкорити найвищу вершину Словенії, вона володіє якоюсь магічною привабливістю, адже багато хто підкорює її багато разів.

Словенці люблять прогулянки в горах і лазити звідси особливо у вихідні дні, багато людей зустрічаються на стежках. На додаток до трекінгу і скелелазіння дуже популярні велосипедні прогулянки, нордична ходьба, парапланеризм і рафтинг завдяки сприятливим умовам. Взимку до ваших послуг кілька чудових гірськолижних курортів.

Похожие записи

Комментировать

Ваш почтовый адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Оставить ответ

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Brands